Filtruj według

Certyfikat i opinie klientów

Wszystkie nasze produkty bazują na olejku z dzikiego ekologicznego oregano, którego wartości potwierdzone są certyfikatem (Certification of Chemical Analysis). Certyfikat dołączamy do każdego olejku.

Odkąd sprzedajemy nasze produkty, początkowo na Allegro, a później w naszym sklepie, możemy z ręką na sercu przyznać, że nie skontaktował się z nami ani jeden niezadowolony klient:) Dostaliśmy natomiast mnóstwo pozytywnych informacji zwrotnych. Ze względu na prywatność naszych Klientów, i często delikatną tematykę zdrowia, nie możemy i nie chcemy ich tu przytaczać - zapraszamy jednak do komentarzy zostawionych przez naszych klientów na Allegro. 

Klienci informowali nas, że udało im się wyleczyć uporczywe zapalenie płuc, gdy różne antybiotyki nie pomagały.

Jeden z naszych produktów jest jedynym, który pomógł w leczeniu Candidy, po wielu próbach i wielu wydanych na darmo pieniądzach, również za granicą. 

Płyn OregaWash pomógł Klientce, która cierpi na bardzo nieprzyjemne schorzenie - suchość w ustach. Inni cenią sobie po prostu jego skuteczne działanie w higienie jamy ustnej.

Naszym firmowym hitem jest Immune Premium – preparat zawierający 9 olejków – oregano, kurkumy, echinacei, żeńszenia i innych, których mieszanka świetnie wpływa na samopoczucie psychiczne i fizyczne.

Dostajemy informację, że nasz olejek jest najlepszym jaki do tej pory próbowali nasi klienci – mamy nadzieję, że Państwo również będą zadowoleni i dołączą do tych opinii.

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu!

Certyfikat i opinie klientów

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz