Fungucept Nail, preparat na grzybicę paznokci

89,00 zł
Brutto

Fungus Stop to bardzo skuteczny produkt do użytku zewnętrznego, leczący grzybicę paznokci. Zabija 99,9% grzybów odpowiadających za tę przypadłość. Przynosi ulgę w swędzeniu, pieczeniu i łamaniu się paznokcia. 

Efekt można zaobserwować już po 4 miesiącach stosowania, lecz jest to zależne od osoby - jej wieku, i w jakim stopniu grzybica zaatakowała już paznokieć.

Należy używać, aż odrośnie całkowicie zdrowy, jasny paznokieć.

Zawiera tylko naturalne składniki. Główną substancją czynną jest karwakrol, wykazujący niespotykane właściwości przeciwgrzybiczne, znajdujący się w dzikim olejku oregano.

Skuteczność przebadana klinicznie.

Buteleczka 10 ml.

Stosowanie:Należy dwa razy dziennie posmarować pędzelkiem (już dołączonym do buteleczki) paznokcia z zewnątrz i od spodu, poczekać 10-15 minut aż preparat się wchłonie. Wrażenie ciepła jest normalne. Jeśli produkt był stosowany na paznokciach u rąk, należy unikać kontaktu rąk z oczami i genitaliami. Jeśli na stopach, po upływie wskazanego czasu można założyć czyste skarpetki.

Nie należy stosować w czasie ciąży i karmienia piersią oraz w przypadku uczulenia na tymianek, miętę, bazylię i szałwię. Należy używać zgodnie z przeznaczeniem. Nie używać na popękaną skórę.

Składniki: Oliwa z pierwszego tłoczenia, ekologiczny olejek z dzikiego oregano, olej migdałowy, olejek z drzewa herbacianego, olej z nagietka, ekstrakt ze skórki pomarańczowej, olejek eukaliptusowy, olejek goździkowy, olejek rozmarynowy, olejek miętowy.

Produkt grecki.

Ilość